Hakkımızda

Kaptan SMS ile ortaklık kurarak iyi insanlardan oluşan genç bir ekiple arkadaş olmaktasınız.

20'yi aşkın çalışanımız ve iş ortaklarımızdan bayilerimize; işletmelerden mobil operatörlere kadar 10.000'den fazla müşterimize tamamen şirket içinde geliştirdiğimiz ve yönettiğimiz mobil hizmetler sunuyoruz.

Toplu SMS, Sesli Mesaj, MMS, Çift Yönlü Mesaj, Mobil Ödeme, Mobil Anket, Telefon ve Fax ile her tip işletmeye mobil dünyada sağlam bir kapı açıyoruz.


Vizyonumuz;

Gelişen teknolojiyi takip ederek ticari şirketlerin mevcut pazar koşullarına uyum sağlamalarına, rekabet avantajı elde etmelerine, karlılıklarını artırmalarına ve/veya kar amacı gütmeyen kurumların ilgili hedef kitlelerine seslerini duyurmak üzere talep ettikleri iletişim ağına destek nitelikteki kişiselleştirilmiş servisleri kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 sunabilecek donanımda, yaratıcı yenilikçi ve müşteri memnuniyeti ön planda bir mobil iletişim firması olmak.


Misyonumuz;

Hızla değişen pazar koşulları içinde ayırt edici gücünün simgesi "kişiselleştirilmiş? ve "müşteri odaklı? servisleri güncel ve yaratıcı yaklaşımlar ile kesintisiz olarak sunmaya devam eden İzmir merkezli bir mobil iletişim şirketi olarak gelecek 5 yıl içinde pazar lideri olmak.

Belgelerimiz

Değerlerimiz;

Kaptan Bilgisayar Elektronik bünyesinde barınan Kaptan SMS Gerek müşterileri gerekse çalışanları, gerekse toplum için temel değeri saygı olan şirketimiz, "kırmama ve kırılmama? prensiplerinin saygıdan geçtiğine inanır.

Müşterilerimiz bizden değer, kalite bekler, bizim işimiz de her fırsatta müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, hizmetlerimizden memnun kamalarını sağlamak. Onlar memnun olduğu sürece varız.

Verdiğimiz sözü yerine getirirken, etik değerlerimizden ödün vermez, beklenen kalite standartlarında, bilgi güvenliği ve gizlilik esaslarına saygılı, hızlı ve aktif davranırız. Profesyonellik, bizim müşterilerimizin hakettiği hizmet anlayışıdır.

Bizim hizmetimizin kalitesini, müşterimizin beklediği kalite değeri belirler. Onların ihtiyaç ve taleplerini sürekli olarak takip eder ve hizmetimize yansıtırız. Müşterimize hizmet verdiğimiz her süreçte hatayı yok kılmak için çalışır, tüm zamanımızı, kaynağımızı bunun için kullanır ve beklentinin de üstüne çıkmaya çabalarız.

Biz, Kaptan SMS olarak ismimize yansıttığımız bu değeri büyük bir sorumluluk ve özenle besliyoruz. Müşterimizin ihtiyacı olduğu saniyede, 7/24 hizmet verecek sinerjiyi ortaya koyan aktif, insiyatif alabilen, kalifiye çalışanları ile kaliteli ve hızlı bir takımız.  Bununla herzaman gurur duyuyoruz.

Hazırsanız, başlayalım!